Małe logo Margonem

Setki tysięcy graczy.

Tysiące questów.

Twoja historia.

Profil gracza: Big Milek

Ranga:
gracz
Ostatnie logowanie:
21:21
29-09-2020
Postów na forum:
228
Zastępca:
Konto założone:
14-04-2019
Reputacja:
186
Profil odwiedzono:
51 300
Dni spędzone w grze:
534
Współczynnik reputacji:
1.018

Postacie w grze

Po nazwie (A-Z)
Po lvlu (rosnąco)
Po lvlu (malejąco)
Sortuj postacie >>

Światy publiczne

  • Big Miłek Wojownik, lvl 1 Świat: fobos
  • Big Alpinia Łowca, lvl 47 Świat: majuna
  • Big Bobo Budyń Łowca, lvl 77 Świat: majuna
  • Big Milek Łowca, lvl 144 Świat: majuna
  • Big Milek Junior Łowca, lvl 96 Świat: majuna
  • Big Mushroom Łowca, lvl 96 Świat: majuna
  • Big Zajączek Łowca, lvl 69 Świat: majuna
  • Ghonri Khazum Mag, lvl 298 Świat: nerthus

Big Milek

Świat
Poziom
Profesja
Klan
Płeć

Strona graczaMiłkowy pamiętnik
Akt 1

Cześć!

Nazywam się Łukasz i gram w Margonem od 02.04.2009. Jestem TYM Big Milkiem z YouTuba, TYM Big Milkiem, który zarządzał Destiny, TYM Big Milkim, który ukradł Alpinię Eukillowi oraz TYM Big Milkiem, który co chwilę usuwa ekwipunek, postacie lub konto.

W trakcie moich przygód z grą poznałem praktycznie wszystkie typy charakterów ludzi, spotkałem się ze szczytem chamstwa, ale i także bezmiernego szacunku, lojalności i oddania. Poznałem wiele osób, których bym znać nigdy nie chciał, ale też i wiele, gdzie żałuję, że poznałem ich dopiero tak późno.

Jako gracz jestem uparty, pewny swego, przestrzegam zasad jakie panują w grze i w danej społeczności, bronię swoich decyzji i cenię sobie punktualność w każdym aspekcie. Mam duże pojęcie o grze i lubię angażować się w kulturalne dyskusję na jej temat. Jestem krytykantem złych decyzji podjętych przez zwierzchnictwo gry, wytykam błędy, brak dialogu, ignorowanie graczy, ale także chwalę i darzę szacunkiem za dobre decyzje. Podejmuję się dyskusji nad usprawnień gry z graczami, a także przesyłam swoje uwagi wyżej.

Popełniam tez wiele ludzkich błędów. Mam swoje za skórą i przez kilkanaście lat mojej gry sprawiłem wiele przykrości, nie zawsze trzymałem język za zębami oraz mówiłem za plecami osób. Nie jestem święty i inni też nie są. Jestem pamiętliwy i tego samego oczekuję od innych. Każdy zły czyn należy odpokutować i można nabrać ponownie szacunku do drugiego gracza.

Dla wielu osób gra ta jest symulacją życia i jest mi niezmiernie przykro i żałuję takich osób. W odróżnieniu od ludzi zapatrzonych w pixelowy świat jak we własną matkę, wyróżniam też drugi (negatywny) gatunek graczy. W pierwszej kolejności gardzę graczami korzystającymi z nielegalnej automatyzacji rozgrywki, korzystających z wielu kont, wtrącającymi się w sposób inwazyjny w życie prywatne gracza, mentalnymi gimbusami, a także w mniejszym stopniu tymi, którzy nie sprzątają depozytu i mają bałagan w torbach.

Jestem kulturalny, ale zdarza mi się otwarcie przeklinać. Trzeba znać umiar i każdy wyraz odpowiednio dobrać do sytuacji. Używanie kapusty, sałaty i innych alpiń co drugi wyraz w zdaniu uważam za brak szacunku do drugiej osoby.

Wydaję pieniądze na grę w średnim stopniu i jedynego czego żałuję to wielu nieprzemyślanych zakupów. Margonem jest grą zahaczającą swoją orbitą o gry "pay to win" i tylko nieznający realiów gry gracz może twierdzić inaczej. Do komfortowej, wieloletniej gry konieczne są torby, kamienie, ulepszenia oraz ekwipunek. Gra musi się utrzymywać, ale stopień uzyskania przedmiotów premium (im dalszy etap gry, wyższy poziom, więcej postaci) jest bardzo utrudniony, co i tak na przestrzeni lat istnienia gry uległo poprawieniu na lepsze.

Cenię pracę wielu Mistrzów Gry, a szczególnie tych zajmujących się grafiką wszelkiej maści (stroje, mapy, przedmioty) oraz odpowiedzialnymi za questy. Nie akceptuję wielu decyzji Mistrzów Gry odpowiedzialnych za balans, gdyż ich decyzję są w znaczącej mierze kierowane przez subiektywne zdanie graczy, którzy pomagają takim MG i rotacja graczy pomagających zazwyczaj kończy dominację jednej profesji, a rozpoczyna dominację drugiej. I dodatkowo ta następująca po poprzedniej grupa graczy, zawsze uważa ich decyzję za złe i konieczne do poprawienia.

Jestem graczem uwielbiającym wszelkiego gatunku questy ogólnodostępne i questy eventowe. Nie lubię stać w miejscu, wolę być w biegu i zwiedzać krainę, co często może skutkować herosem na radarze. Nie unikam walk PvP, ale mój dług staż, powolne wypalanie się i zmiana otoczenia, a także zmiany cyfr w liczbie lat spowodowały zmianą rozgrywki na bardziej fabularną.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miłkowy pamiętnik
Akt 2

Ciąg dalszy nastąpi ... {w budowie}
{o powrotach do gry i tym podobne / najlepsze deale w trakcie gry / gracze których cenię / administratorzy których cenię / o mojej wizji EG / historia alpinii}


Nie grasz jeszcze w Margonem? Zapraszam do rejestracji!
http://www.margonem.pl/?r=8999696


Kalkulatory do Margonem
http://skalkuluj.pl/kalkulatory-margonem


Strona poświęcona w całości Margonem
http://margohelp.pl


Ostatnia aktualizacja profilu: 29.08.2020