Małe logo Margonem

Setki tysięcy graczy.

Tysiące questów.

Twoja historia.

Profil gracza: Sir Mero

Ranga:
gracz
Ostatnie logowanie:
01:08
29-05-2020
Postów na forum:
508
Zastępca:
Konto założone:
10-08-2008
Reputacja:
186
Profil odwiedzono:
458 081
Dni spędzone w grze:
4 310
Współczynnik reputacji:
0.714

Postacie w grze

Po nazwie (A-Z)
Po lvlu (rosnąco)
Po lvlu (malejąco)
Sortuj postacie >>

Światy publiczne

 • Regres Tancerz ostrzy, lvl 22 Świat: brutal
 • Pan Mero Paladyn, lvl 26 Świat: majuna
 • Rothes Łowca, lvl 34 Świat: majuna
 • Bojar Mero Wojownik, lvl 157 Świat: tarhuna
 • Graf Mero Wojownik, lvl 131 Świat: tarhuna
 • Lord Mero Tancerz ostrzy, lvl 93 Świat: tarhuna
 • MeruŚ Paladyn, lvl 180 Świat: tarhuna
 • Pan Mero Wojownik, lvl 199 Świat: tarhuna
 • Sir Mero Tancerz ostrzy, lvl 410 Świat: tarhuna

Światy prywatne

 • Pan Mero Mag, lvl 218 Świat: syberia
 • Pro Mero Tropiciel, lvl 200 Świat: syberia
 • Rothes Wojownik, lvl 76 Świat: syberia
 • Sir Mero Tancerz ostrzy, lvl 85 Świat: syberia

Sir Mero

Świat
Poziom
Profesja
Klan
Płeć

Strona gracza

Mam Neostradę czyli zmienne IP

Przeczytaj i dostosuj się do mojej prośby na profilu.

1.Nie prowadzę wojen na moich mniejszych postaciach. Nie dlatego że się boje dedów, tylko dlatego że nie gram tam za często i nie wiem kto jest wrogiem a kto przyjacielem. W związku z tym chcę uniknąć dedania przypadkowych graczy. Nie mam zamiaru utrudniać gry innym.
2.Nie jestem także miłośnikiem walk pvp. Nie dedam i tego samego oczekuje od innych. Wiec jeżeli chcesz ze mną pvp, to zapytaj a nie atakuj. Jeżeli Ci nie odpowiadam to zapewne afcze , albo nie mam ochoty rozmawiać. Wtedy odejdź i zajmij się swoimi sprawami. Jeżeli jednak masz mało wrogów i chcesz abym ja nim został, nie ma sprawy-zaatakuj bez pytania. Jeżeli wygram to i tak Cie nie polubię. Jeżeli przegram i będę musiał wracać na mapkę to tym bardziej Cie lubić nie będę.I pamiętaj oprócz zdobywania ph regulamin dopuszcza także dedanie mniejszych leveli. Licz się z tym że ja mam kim dedać i będziesz wiele razy odwiedzać miasta Margonem nawet jak tego nie planowałeś.

Karaluch, karaczan wschodni (Blatta orientalis) – owad synantropijny (żyjący w siedliskach człowieka). Żyje w kuchniach, magazynach, wyjadając produkty żywnościowe. Ubarwienie czerwone do czarno-brązowego.Wykazują cechy stadne. Rozpoznają się wzajemnie dzięki specyficznemu wydzielanemu zapachowi. Podążają chaotycznie w miejsca gdzie są już inne osobniki. Niektóre gatunki prowadzą nocny tryb życia.Najchętniej gromadzą się w szparach i szczelinach oraz w miejscach wilgotnych. Mogą przenosić choroby.( Wikipedia)

Na serwerze Tarhuna występuje specyficzna podgrupa tych osobników. Grupują się głównie w jednym klanie. Ubarwienie tych osobników to czarno-czerwony kolor pancerza z żółtymi smugami na grzbiecie. Rozpełzły się po świecie próbując zasiedlić wszystkie dostępne miejsca. Pojedyncze okazy poruszają się po Red mapkach czujnie i trwożliwie rozglądają dookoła. Uciekają szybko dzięki trzem parom odnóży nie podejmując walki. Najchętniej kryją się w szczelinach i szparach. Złapane bez możliwości ucieczki czmychają do miasta, gdzie czuja się najbezpieczniej. Żerują głównie w nocy poruszając się w dużych grupach. Wówczas nabierają odwagi i podążają chaotycznie w miejsca gdzie są już inne osobniki. Niektóre okazy wykazują szczątkową inteligencje nagrywając dość nędzne filmiki.
W związku z tym zwracamy uwagę, że karaluchy nie są zwierzętami domowymi. Nie dokarmiamy ich, nie przyjmujemy do grupy. Karaluchów nie hodujemy, tylko jako szkodniki należy likwidować, a miejsca po ich pobycie zdezynfekować.( Rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia z dnia 26.04.2004 roku w sprawie zwalczania szkodliwych owadów latających i biegających oraz tępienie szkodników magazynowych.)

Dezynsekcja: 85 karaluchów ubitych osobiście , 288 karaluchów znajomi i przyjaciele